Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоРада «узаконила» дистанційну та надомну форми роботи
Новини ЖКГ
25 Лютого 2021 p.
18 Лютого 2021 p.
15 Лютого 2021 p.
08 Лютого 2021 p.
05 Лютого 2021 p.
03 Лютого 2021 p.
27 Січня 2021 p.
04 Січня 2021 p.
01 Січня 2021 p.

Рада «узаконила» дистанційну та надомну форми роботи

Ухвалено закон, яким передбачено вдосконалення правових відносин у сфері регулювання дистанційної та надомної роботи

 

Ухвалено закон, яким передбачено вдосконалення правових відносин у сфері регулювання дистанційної та надомної роботи.

4 лютого 2021 року у Верховній Раді України ухвалили Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення правового регулювання дистанційної роботи».

Між роботодавцем та працівником може бути укладений трудовий договір про дистанційну роботу і трудовий договір про надомну роботу. Зокрема, прийнятим Законом врегульовано питання графіку роботи, робочого місця, забезпечення працівника необхідним обладнанням тощо.

Так, у статті 29 йдеться про обов'язок власника або уповноваженого ним органу при укладанні вищезазначених договорів:

Роз’яснити працівникові його права і обов’язки та проінформувати під розписку про умови праці, наявність на робочому місці, де він буде працювати, небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, та можливі наслідки їх впливу на здоров’я, його права на пільги і компенсації за роботу в таких умовах відповідно до чинного законодавства і колективного договору.

Ознайомити працівника з правилами внутрішнього трудового розпорядку та колективним договором.

Визначити працівникові робоче місце, забезпечити його необхідними для роботи засобами.

Проінструктувати працівника з техніки безпеки, виробничої санітарії, гігієни праці і протипожежної охорони.

У статті 60 йдеться про режим роботи, зокрема:

За письмовим, взаємним погодженням між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом не залежно від форми власності для працівника може встановлюватися режим праці із саморегулюванням часу початку, закінчення та тривалості робочого часу впродовж робочого дня на визначений строк або безстроково як при прийнятті на роботу, так і згодом.

Також законом визначено режимні моменти окремо для дистанційної роботи та окремо для надомної:

Дистанційна робота – це така форма організації трудових відносин між працівником та роботодавцем та/або виконання роботи, коли робота виконується працівником поза приміщеннями роботодавця в будь-якому місці за його вибором.

Надомна робота – це така форма організації праці, коли оплачувана робота виконується працівником за місцем його проживання або в інших заздалегідь обраних ним приміщеннях.

Працівник має можливість поєднувати дистанційну роботу з виконанням роботи у звичайному режимі на робочих місцях у приміщеннях чи на території роботодавця.

 

 

 

 
 
Коментарі (0)