Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспортНардепи зважились на «дорожній» експеримент
Новини ЖКГ
20 Лютого 2020 p.
14 Лютого 2020 p.
16 Січня 2020 p.
13 Січня 2020 p.
03 Січня 2020 p.
19 Грудня 2019 p.
16 Грудня 2019 p.
12 Грудня 2019 p.
05 Грудня 2019 p.

Нардепи зважились на «дорожній» експеримент

Парламентарі поекспериментують з фінансуванням ремонту доріг в Одеській, Волинській та Львівській областях. Відповідний законопроект сьогодні було ухвалено у Верховній Раді.

Сьогодні Верховна Рада ухвалила законопроект №2315а «Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення». За документ проголосувало 234 народних обранці.

Законопроект, як зазначається в пояснювальній записці, розроблено для забезпечення фінансування реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса – Рені (на Бухарест) (М-15) та поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Львів – Радехів – Луцьк (Н-17), ділянки Львів – Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе – Славське (Т-14-24).

Зауважується, що для цього передбачається спрямування до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, 50 відсотків від суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської та Львівської областей.

Такі зміни діятимуть з першого дня місяця, наступного за місяцем опублікування Закону, та втратять чинність з 1 січня 2017 року.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, Україна та Болгарія домовились про реалізацію проекту будівництва автомобільної дороги Одеса – Болград – Рені.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)