Рус Укр
ГоловнаЗаконодавствоМВС оприлюднив відкриті дані про першу реєстрацію авто
Новини ЖКГ
12 Грудня 2019 p.
05 Грудня 2019 p.
26 Листопада 2019 p.
21 Листопада 2019 p.
18 Листопада 2019 p.
30 Жовтня 2019 p.
25 Жовтня 2019 p.
18 Жовтня 2019 p.
16 Жовтня 2019 p.

МВС оприлюднив відкриті дані про першу реєстрацію авто

Головний сервісний центр МВС України оприлюднив відкриті дані про реєстрацію транспортних засобів на національному порталі data.gov.ua.
Головний сервісний центр МВС України оприлюднив відкриті дані про реєстрацію транспортних засобів на національному порталі data.gov.ua. 
 
На основі відкритих даних Єдиного державного реєстру МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників створено он-лайн сервіс про першу реєстрацію авто (texty.org.ua/cars), що надає змогу кожному громадянину самостійно отримати інформацію про автомобільний ринок у кілька кліків. 
 
Вперше транспортний засіб потрапляє в даний реєстр після придбання та реєстрації власником у територіальному сервісному центрі МВС. Далі в реєстрі відображаються всі зміни, що відбуваються з автомобілем: зміна власника, номерного знаку, здійснення переобладнання тощо. Сервіс на основі відкритих даних не містить конфіденційної інформації, але при цьому надає можливість ознайомитися з технічними характеристиками зареєстрованих авто. Завдяки сервісу можна порівнювати дані щодо реєстрації транспортних засобів за регіоном, датою випуску, маркою, моделлю, об'ємом двигуна, типом палива та кольором.
 
Сервіс буде корисним споживачам для моніторингу автомобільного ринку та отримання достовірної інформації про найпопулярніші марки та моделі авто.
 

Бізнес зможе більше дізнатися про споживчу поведінку та вподобання громадян – зокрема, які автомобілі купують мешканці різних регіонів, як впливає колір авто на його популярність тощо. 

 
Коментарі (0)