Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоДепутати відклали покращення ЖКП
Новини ЖКГ
25 Листопада 2021 p.
22 Листопада 2021 p.
19 Листопада 2021 p.
11 Листопада 2021 p.
10 Листопада 2021 p.
08 Листопада 2021 p.
04 Листопада 2021 p.
29 Жовтня 2021 p.
26 Жовтня 2021 p.

Депутати відклали покращення ЖКП

Нардепи відклали голосування за законопроект про житлово-комунальні послуги. Під час сигнального голосування проект Закону підтримали лише 186 народних обранців.

Верховна Рада сьогодні відклала голосування в першому читанні за
законопроект №1581-д «Про житлово-комунальні послуги». Під час сигнального голосування проект Закону підтримали 186 народних обранців при необхідному мінімумі в 226 голосів, після чого парламентарі продовжили розгляд інших законопроектів.

Нагадаємо, документ передбачає надання можливості мешканцям як співвласникам багатоквартирних будинків самостійно визначати вартість послуг із утримання будинків та прибудинкових територій, а також припинення державного регулювання цін у цій сфері.

Окрім загальних вимог до надання житлово-комунальних послуг, у документі визначені їхні характеристики, а також прописані особливості укладання договорів про надання комунальних послуг  при різних формах управління багатоквартирного будинку (безпосередньо власниками, об’єднанням співвласників, управителем).

Також документом розмежовуються права, обов’язки та відповідальність учасників відносин у сфері житлово-комунальних послуг і визначені точки комерційного обліку комунальних послуг.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, розробники нової версії Закону «Про житлово-комунальні послуги» попрощалися з громадським контролем, безготівковими субсидіями, мінімальними нормами ЖКП і повною забороною на встановлення автономного опалення в окремих квартирах.
 

 
Коментарі (0)