Рус Укр
ГоловнаЗаконопроектиЗАКОН №263-VIII Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування деяких неприбуткових організацій
Новини ЖКГ
22 Листопада 2017 p.
08 Листопада 2017 p.
07 Листопада 2017 p.
31 Жовтня 2017 p.
27 Жовтня 2017 p.
24 Жовтня 2017 p.
13 Жовтня 2017 p.
12 Жовтня 2017 p.
06 Жовтня 2017 p.
21 Вересня 2017 p.

Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

ЗАКОН №263-VIII Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування деяких неприбуткових організацій

Президент повернув ОСББ та ЖБК «звання» неприбуткових організацій. Відповідний Закон Гарант підписав 8 квітня.

 ЗАКОН УКРАЇНИ № 263-VIII

Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування деяких неприбуткових організацій
 
Верховна Рада України постановляє:
 
I. Підпункт 2 підпункту 133.1.1 пункту 133.1 статті 133 Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №№ 13-17, ст. 112) після слів "благодійних організацій" доповнити словами "об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, асоціацій власників жилих будинків, житлово-будівельних кооперативів".
 
II. Прикінцеві положення
 
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Встановити, що повторне внесення до Реєстру неприбуткових організацій та установ (перереєстрація) неприбуткових організацій, які зазначені у підпунктах 1 та 2 підпункту 133.1.1 пункту 133.1 статті 133 Податкового кодексу України і були внесені до Реєстру неприбуткових організацій та установ станом на 1 січня 2015 року, не вимагається.
3. Встановити, що неприбуткові організації, зазначені у підпунктах 1 та 2 підпункту 133.1.1 пункту 133.1 статті 133 Податкового кодексу України, державна реєстрація яких відбулася після 31 грудня 2014 року та до набрання чинності цим Законом, у разі внесення їх до Реєстру неприбуткових організацій та установ протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом вважаються такими, що внесені до Реєстру неприбуткових організацій та установ з дня їх державної реєстрації.
 
Президент України П.ПОРОШЕНКО
м. Київ 
18 березня 2015 року 
№ 263-VIII
Верховна Рада України
 
Коментарі (0)
Loading...
Loading...