Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоНардепи можуть «пробачити» Японії мито заради Бортницької станції
Новини ЖКГ
25 Травня 2022 p.
20 Травня 2022 p.
13 Травня 2022 p.
29 Квітня 2022 p.
22 Квітня 2022 p.
19 Квітня 2022 p.
18 Квітня 2022 p.
12 Квітня 2022 p.
06 Квітня 2022 p.
25 Березня 2022 p.

Нардепи можуть «пробачити» Японії мито заради Бортницької станції

Японців можуть звільнити від мита заради отримання вигідного кредиту для Бортницької станції аерації. Однак, це стосується лише тих японських компаній, які задіяні в проекті модернізації станції. Відповідний законопроект вже зареєстровано у Верховній Раді

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №2392а «Про внесення змін до розділу XXІ «Перехідні та прикінцеві положення» Митного кодексу України щодо проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод».

Зокрема, документ пропонує звільнити від сплати мита представників японської сторони, які працюють над модернізацією Бортницької станції аерації.

Крім цього, це також допоможе залучити кредит Уряду Японії, який надається в рамках проекту Уряду Японії «Офіційна допомога розвитку» (ODA) на Особливих умов для економічного партнерства (STEP).

«Пунктом 8 Договору (у формі обміну нотами) встановлено зобов’язання Уряду України звільнити Японське агентство міжнародного співробітництва, японські компанії та японських громадян від сплати податків та зборів в Україні в рамках реалізації Проекту», - зазначається в пояснювальній записці.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, депутатам пропонують звільнити від оподаткування послуги та поставки товарів, що здійснюються за рахунок кредиту від Японії, в рамках модернізації Бортницької станції аерації. Відповідний законопроект зареєстровано в Парламенті.

 
Коментарі (0)