Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспортМіським автобусам «світить» єдиний квиток
Новини ЖКГ
13 Січня 2020 p.
03 Січня 2020 p.
19 Грудня 2019 p.
16 Грудня 2019 p.
12 Грудня 2019 p.
05 Грудня 2019 p.
26 Листопада 2019 p.
21 Листопада 2019 p.
18 Листопада 2019 p.

Міським автобусам «світить» єдиний квиток

Нардепам пропонують на розгляд законопроект, який має на меті запровадження єдиного квитка у міських громадських автобусах. Для цього потрібно внести зміни до ряду законів.

У Верховній Раді нещодавно зареєстровано законопроект №3151 «Про внесення змін до деяких законів України щодо організації пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування».

Метою документа, згідно з пояснювальною запискою, є створення законодавчих підстав для запровадження єдиного квитка на міські автобусні перевезення, здійсненні взаєморозрахунків з перевізниками, виходячи з встановленої вартості за один кілометр перевезення, а саме за фактичне виконання перевізниками обсягів роботи з перевезення (згідно з даними геонавігаторів, встановлених у салонах автобусів, що надходять у централізований диспетчерський пункт), а також уможливлення запровадження багаторівневої тарифної сітки на перевезення.

Таким чином, пропонується внесення низки змін до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Очікується, що в разі прийняття документа, стане можливим проведення взаєморозрахунку з перевізниками лише  за фактичне виконання обсягів роботи з перевезення.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, парламентарі поекспериментують з фінансуванням ремонту доріг в Одеській, Волинській та Львівській областях. Відповідний законопроект сьогодні було ухвалено у Верховній Раді.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)