Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоМінрегіон розробив класифікацію обмежень у використанні земель
Новини ЖКГ
25 Лютого 2021 p.
18 Лютого 2021 p.
15 Лютого 2021 p.
08 Лютого 2021 p.
05 Лютого 2021 p.
03 Лютого 2021 p.
27 Січня 2021 p.
04 Січня 2021 p.
01 Січня 2021 p.

Мінрегіон розробив класифікацію обмежень у використанні земель

Міністерство розвитку громад і територій України розробило класифікацію обмежень у використанні земель, що встановлюються комплексним, генеральним планами, детальним планом територій
Міністерство розвитку громад і територій України розробило класифікацію обмежень у використанні земель, що встановлюються комплексним, генеральним планами, детальним планом територій (ДПТ).
 
Підготовлений відомством проект урядової постанови про затвердження класифікації оприлюднено на сайті Мінрегіону.
 
Згідно з пояснювальною запискою до документа, постанова розширить перелік обмежень використання земельних ділянок, які встановлюються на основі інших нормативно-правових актів або заяв зацікавлених осіб.
 
Класифікація передбачає виділення обмежень, які встановлюються виключно комплексним планом просторового розвитку території громади, генпланом населеного пункту, ДПТ, а також обмежень, які можуть встановлюватися зазначеними документами в певних параметрах, якщо не встановлено інший документацією. Так, в перший список обмежень входять території в межах червоних, зелених, блакитних, жовтих ліній, в лініях регулювання забудови, ділянки для розміщення соціально важливих об'єктів.
 
При цьому для охоронних територій близько об'єктів транспорту, зв'язку, енергосистеми, санітарно-захисних зон, прибережних захисних ліній водойм, пляжних зон та інших земель можуть застосовуватися в тому числі інші обмеження.
 
Згідно з проектом постанови, відомості про встановлені обмеження будуть вноситися до Державного земельного та містобудівного кадастру.
 
Затверджена до вступу в силу класифікації містобудівна документація буде діяти до затвердження місцевими органами нового комплексного, генерального, детального планів територій.

У разі прийняття постанова набере чинності не раніше 24 липня 2021 года.пространственного планування територій громад. 

 
Коментарі (0)