Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаКомітет ВР підтримав законопроєкт про виробництво “зеленої” електроенергії
Новини ЖКГ
25 Листопада 2021 p.
22 Листопада 2021 p.
19 Листопада 2021 p.
11 Листопада 2021 p.
10 Листопада 2021 p.
08 Листопада 2021 p.
04 Листопада 2021 p.
29 Жовтня 2021 p.
26 Жовтня 2021 p.

Комітет ВР підтримав законопроєкт про виробництво “зеленої” електроенергії

Енергетичний Комітет ВР розглянув урядовий та альтернативний йому законопроєкти про виробництво “зеленої” електроенергії
Енергетичний Комітет ВР розглянув урядовий та альтернативний йому законопроекти про виробництво “зеленої” електроенергії, повідомляє пресслужба комітету.
 
“Метою законопроектів є врегулювання на законодавчому рівні нагальних проблем „зеленої“ генерації, зменшення фінансового навантаження на кінцеву ціну через високий рівень „зеленого“ тарифу, досягнення балансу інтересів суспільства, споживачів електричної енергії та учасників ринку електричної енергії, запобігання дефіциту коштів на ринку електричної енергії, покращення платоспроможності ДП „Гарантований покупець“, забезпечивши одночасно подальший розвиток відновлюваної енергетики”, — зазначили в Комітеті.
 
Вирішено було підтримати урядовий законопроект, який закріплює меморандум, досягнутий між урядом та виробниками “зеленої” електроенергії, зокрема яким передбачено зниження “зелених” тарифів та відповідальність за небаланси.
 
“За результатами обговорення Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти урядовий законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії (реєстр. № 3658 від 15.06.2020 р.) у першому читанні за основу”, — наголошують у Комітеті.
 

Нагадаємо, ініціатор Міненерго, назва законопроекту № 3658 — “Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії”. 

 
Коментарі (0)