Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоДепутати займуться будівництвом гаражів та підсобок
Новини ЖКГ
25 Травня 2022 p.
20 Травня 2022 p.
13 Травня 2022 p.
29 Квітня 2022 p.
22 Квітня 2022 p.
19 Квітня 2022 p.
18 Квітня 2022 p.
12 Квітня 2022 p.
06 Квітня 2022 p.
25 Березня 2022 p.

Депутати займуться будівництвом гаражів та підсобок

Парламентарям запропонували зайнятися будівництвом гаражів та господарських приміщень, а точніше – врегулювати певні законодавчі норми при їх будівництві. Відповідний законопроект вже зареєстровано у Верховній Раді.

Під куполом Верховної Ради кілька днів тому зареєстрували законопроект №2416 «Про регулювання містобудівної діяльності» (що унеможливлює будівництво без проекту будівництва на основі будівельного паспорту господарських будівель, споруд і гаражів).

Так, проект Закону пропонує внести зміни до Ч. 1 ст. 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» шляхом включення до переліку земельних ділянок, забудова яких може здійснюватися на підставі будівельного паспорта, земельними ділянками для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і гаражного будівництва.

Відтак, як зазначається у пояснювальній записці, такі зміни суттєвого зменшать навантаження на осіб, наділених правом забудови  гаражів на  підставі будівельного паспорту, без обов’язкової умови розроблення проекту будівництва

Крім цього, запропоновані зміни створять сприятливі умови гаражного будівництва для населення в Україні шляхом скорочення терміну виготовлення необхідних документів, зниження фінансових витрат на будівництво гаражів, зменшення кількості державних установ, в які необхідно звернутися заінтересованій особі.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, нещодавно у Верховній Раді було зареєстровано законопроект №2395а «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо забезпечення загальнодоступності даних містобудівного кадастру». Зокрема, документ, згідно з пояснювальною запискою, має на меті забезпечити  вільний доступ до даних містобудівного кадастру, що сприятиме прозорості та відкритості введення містобудівної  діяльності.

 
Коментарі (0)