Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспортДепутати відтягують реформу управління автодорогами
Новини ЖКГ
23 Червня 2022 p.
17 Червня 2022 p.
16 Червня 2022 p.
15 Червня 2022 p.
14 Червня 2022 p.
09 Червня 2022 p.
01 Червня 2022 p.
25 Травня 2022 p.
20 Травня 2022 p.

Депутати відтягують реформу управління автодорогами

Нардепи відправили на повторне друге читання законопроект, який покликаний реформувати дорожню галузь. Документ був зареєстрований ще в минулому році, але досі так і не дочекався схвалення парламентарів для останнього етапу проходження.

Парламентарі відправили на повторне друге читання законопроект №0954 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування  системи державного управління автомобільними дорогами загального користування».

«Метою прийняття законопроекту є приведення норм законодавства, що стосуються приведення системи державного управління автомобільними дорогами загального користування, у відповідність до сучасних ринкових конкурентних умов, і розмежування повноважень центральних і місцевих органів виконавчої влади та їх відповідальності за транспортно-експлуатаційний стан автомобільних доріг державного та місцевого значення, оптимізація державного регулювання та управління у сфері дорожнього господарства», - йдеться в пояснювальній записці.

Автори законопроекту зазначають, що прийняття цього законопроекту допоможе здійснювати ефективне управління дорожнім господарством на автомобільних дорогах місцевого значення шляхом оперативного прийняття місцевими органами виконавчої влади ефективних рішень і підвищення рівня їх відповідальності за стан зазначених автомобільних доріг.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, в Кабміні відзначили, що в Україні збільшився рівень ямковості автомобільних доріг. Тому «Укравтдору» доручили ліквідувати щонайменше 1 млн кв. м уражень до кінця липня цього року.

 
Коментарі (0)