Рус Укр
ГоловнаЗаконопроектиЗакон України 641-VII Про внесення зміни до статті 28 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” щодо отримання інформації співвласниками багатоквартирного будинку
Новини ЖКГ
21 Вересня 2017 p.
13 Вересня 2017 p.
08 Вересня 2017 p.
31 Серпня 2017 p.
28 Серпня 2017 p.
21 Липня 2017 p.
20 Липня 2017 p.
10 Липня 2017 p.
07 Липня 2017 p.
26 Червня 2017 p.

Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Закон України 641-VII Про внесення зміни до статті 28 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” щодо отримання інформації співвласниками багатоквартирного будинку

Частину другу статті 28 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 18, ст. 141; із змінами

Закон України 641-VII Про внесення зміни до статті 28 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” щодо отримання інформації співвласниками багатоквартирного будинку

Верховна Рада України постановляє:
1. Частину другу статті 28 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 18, ст. 141; із змінами, внесеними Законом України від 4 липня 2012 року №5037-VI) після абзацу четвертого доповнити абзацом такого змісту:
“4) власник (співвласник) квартири, житлового чи нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку при створенні об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (асоціація власників житлових будинків, якщо їй делеговані повноваження з управління неподільним та загальним майном відповідного житлового комплексу), житлово-будівельні кооперативи або їх уповноважені особи про суб’єктів права власності на житлові та нежитлові приміщення у такому будинку”.
У зв’язку з цим абзац п’ятий вважати абзацом шостим.
2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 

Верховна Рада України
 
Коментарі (0)
Loading...

Loading...