Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоПорошенко підписав нову редакцію закону «Про житлово-комунальні послуги»
Новини ЖКГ
17 Грудня 2018 p.
12 Грудня 2018 p.
29 Листопада 2018 p.
07 Вересня 2018 p.
06 Вересня 2018 p.
29 Серпня 2018 p.
14 Грудня 2017 p.
29 Листопада 2017 p.
22 Листопада 2017 p.

24СМИ:


Погода

Порошенко підписав нову редакцію закону «Про житлово-комунальні послуги»

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про ЖКП», покликаний врегулювати правові відносини між виконавцями і споживачами послуг в сфері житлово-комунального господарства в Україні.
Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про житлово-комунальні послуги», покликаний врегулювати правові відносини між виконавцями і споживачами послуг в сфері житлово-комунального господарства в Україні.
 
Реалізація положень Закону сприятиме демонополізації та дерегуляції у сфері житлово-комунальних послуг, підвищенню їх якості, забезпеченню можливості контролю за їх наданням, оновленню житлового фонду та підвищенню ефективності його управлінням, повідомляє у вівторок прес-служба президента України.
 
Документом осучаснюються правові, економічні та організаційні засади надання споживачам житлово-комунальних послуг, а також запроваджуються новітні моделі договірних взаємовідносин між споживачами та виконавцями послуг, побудовані на принципах відкритості, прозорості та взаємної відповідальності.
 
Зокрема, його нормами визначено перелік житлово-комунальних послуг, загальні вимоги щодо надання таких послуг та організаційні засади їх комерційного обліку, порядок оплати за їх надання та застосування соціальних нормативів, порядок і особливості укладання, зміни та припинення договорів суб’єктами правовідносин у сфері надання житлово-комунальних послуг.
Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла в повторному другому читанні нову редакцію закону "Про житлово-комунальні послуги" 9 листопада 2017 року. За відповідний законопроект №1581-д проголосували 262 народних депутата. 
 
Коментарі (0)