Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїЗаконодавствоОбластям пропонують по-новому збирати гроші на ремонт доріг
Новини ЖКГ
02 Грудня 2021 p.
25 Листопада 2021 p.
22 Листопада 2021 p.
19 Листопада 2021 p.
11 Листопада 2021 p.
10 Листопада 2021 p.
08 Листопада 2021 p.
04 Листопада 2021 p.
29 Жовтня 2021 p.

Областям пропонують по-новому збирати гроші на ремонт доріг

Під куполом ВР зареєстрували законопроект, який пропонує спрямовувати до спецфондів бюджетів трьох областей 50% від суми перевиконання надходжень митних платежів. Гроші збиратимуть на реконструкцію та поточний ремонт певних автомобільних доріг.

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №2315а «Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту  автомобільних доріг загального користування державного значення». Метою документу є створення умов для забезпечення реконструкції, поточного ремонту певних автомобільних доріг загального користування державного значення.

«Документ спрямований на забезпечення фінансування реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса – Рені (на Бухарест) (М-15) та поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Львів – Радехів – Луцьк (Н-17), ділянки Львів – Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе – Славське (Т-14-24)», – йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.
 
Зокрема, документ передбачає спрямування до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, 50% від суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської та Львівської областей.
 
Такі зміни діятимуть з першого дня місяця, наступного за місяцем опублікування Закону, та втратять чинність з 1 січня 2017 року. 
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», депутатам пропонують внести певні зміни в деякі законодавчі акти щодо ведення господарської діяльності на ринку газу. Це також зумовлено приведенням законодавства у відповідність до норм Закону «Про ринок природного газу».

Катерина Білоус

 
Коментарі (0)