Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГГазопостачання«Нафтогазу» дозволили погашати борги за рахунок майна ТКЕ
Новини ЖКГ
07 Липня 2022 p.
04 Липня 2022 p.
30 Червня 2022 p.
23 Червня 2022 p.
17 Червня 2022 p.
16 Червня 2022 p.
15 Червня 2022 p.
14 Червня 2022 p.
09 Червня 2022 p.

«Нафтогазу» дозволили погашати борги за рахунок майна ТКЕ

Парламентарі прийняли за основу законопроект, яким пропонується дозволити відчужувати «Нафтогазу» майно ТКЕ, які мають борг за газ перед Компанією. Таким чином, нардепи сподіваються покращити фінансовий стан НАКу та гарантувати українцям газ

Вчора Верховна Рада прийняла за основу законопроект №2956 «Про внесення змін до Закону України «Про введення  мораторію на примусову реалізацію майна», який було внесено на розгляд народних депутатів минулого місяця. Підтримало законопроект 234 народних обранців.

Документ, зокрема, пропонує надати «Нафтогазу» ефективні засоби впливу на підприємства-боржнків ТКЕ. Адже, таким чином українцям зможуть гарантувати забезпечення природним газом.

Нагадаємо, у пояснювальній записці зазначається, що документ має на меті забезпечити виконання пункту 23е Меморандуму про економічну та фінансову політику для стабілізації фінансового стану Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Зокрема, законопроект надає НАКу можливості стягнення заборгованості із споживачів за природний газ та ефективні механізми впливу на підприємства-боржники.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, Верховна Рада прийняла за основу законопроект спрямований на забезпечення єдиного підходу в сфері державного регулювання питань формування та встановлення тарифів.

 
Коментарі (0)