Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоЯнукович підписав закон про регулювання інвестдіяльності в сфері ЖКГ
Новини ЖКГ
15 Жовтня 2020 p.
30 Вересня 2020 p.
25 Вересня 2020 p.
24 Вересня 2020 p.
23 Вересня 2020 p.
21 Вересня 2020 p.
17 Вересня 2020 p.
11 Вересня 2020 p.
09 Вересня 2020 p.
07 Вересня 2020 p.

Янукович підписав закон про регулювання інвестдіяльності в сфері ЖКГ

Закон визначає, що порядок контролю за реалізацією інвестиційних програм в сфері централізованих водопостачання і водовідведення, а також граничний рівень вартості інвестицій, які можуть залучатися, встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Президент України Віктор Янукович підписав закон, регулюючий питання інвестиційної діяльності підприємств житлово-комунального господарства (ЖКГ) в частині централізованого теплопостачання та водовідведення. Про це повідомляється на офіційному сайті Президента.

Закон № 4434-VI «Про внесення змін до деяких законів, що стосуються регулювання інвестиційної діяльності в сфері житлово-комунального господарства», зокрема, пропонує ввести поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами.

Крім того, відповідно до закону, інвестиційні програми розробляються суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. Порядок розробки та погодження таких програм встановлюється спільним рішенням центрального органу виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства, центрального органу виконавчої влади у сфері інвестиційної діяльності та національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

Суб'єкти господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення для проведення розрахунків за інвестиційними програмами відкривають спеціальні рахунки. На ці рахунки суб'єкти господарювання перераховують кошти в обсязі, передбаченому у встановлених тарифах за використання інвестиційних програм.

Відповідно до закону, порядок зарахування коштів на спеціальний рахунок використання цих коштів та здійснення контролю за їх витрачанням встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Закон визначає, що порядок контролю за реалізацією інвестиційних програм в сфері централізованих водопостачання і водовідведення, а також граничний рівень вартості інвестицій, які можуть залучатися, встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Закон також регулює питання проведення інвестиційної діяльності в сфері теплопостачання. Порядок проведення інвестиційної діяльності в сфері теплопостачання аналогічний порядку проведення такої діяльності у сфері водопостачання та водовідведення.

Джерело - Інтерфакс-України

 
Коментарі (0)