Рус Укр
ГлавнаяНовости ЖКХЗаконодательствоНа порталі Дія доступні ще чотири соціальні допомоги для сімей з дітьми
Новости ЖКХ
12 июня 2024 г.
07 июня 2024 г.
30 мая 2024 г.
23 мая 2024 г.
22 мая 2024 г.
09 мая 2024 г.
02 мая 2024 г.
28 марта 2024 г.
21 марта 2024 г.
15 марта 2024 г.

На порталі Дія доступні ще чотири соціальні допомоги для сімей з дітьми

Раніше для отримання цих допомог необхідно було звертатися до органів соціального захисту населення та подавати документи особисто.
Відтепер на порталі Дія доступні ще чотири соціальні допомоги для сімей з дітьми. Раніше для отримання цих допомог необхідно було звертатися до органів соціального захисту населення та подавати документи особисто. Тепер це можна робити дистанційно на порталі Дія, оскільки інформація автоматично підтягується із реєстру. Термін призначення допомог відбувається впродовж 10 днів з моменту звернення.
 
Автоматизація процесів значно спрощує процедуру отримання допомог та унеможливлює помилки у заявах, що раніше було причиною повторних візитів до державних органів для подачі нових заяв.
 
На порталі Дія доступні такі 4 види допомоги для сімей з дітьми:
 
· допомога при усиновленні дитини – для батьків, які усиновили дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування;
 
· допомога на дітей, хворих на тяжкі захворювання, яким не встановлено інвалідність;
 
· допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, яка призначається на весь час інвалідності;
 
· допомога на дитину одинокій матері або батьку – для одиноких усиновлювачів чи одиноких матерів або батьків, які не перебувають у шлюбі.
 
Держава продовжує цифрову трансформацію соціальної сфери, що покликана спростити процедури оформлення різних видів соціальної допомоги. Таким чином, створюються умови, щоб процес був максимально доступним та комфортним для людей.
 

Впровадження нових видів допомог стало можливим завдяки електронним інформаційним обмінам між інформаційно-комунікаційними системами державних органів, у тому числі Єдиної інформаційної системи соціальної сфери, роботу якої адмініструє ДП «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України» та портал Дія.  

 
Комментарии (0)